Dar Gelirli Ailelere Ramazan Paketi Projesi

Ramazan Sofralarında Sizin de Tuzunuz Olsun

"Ramazan'da birliğimizden bereket doğsun, Ramazan sofrasında sizin de tuzunuz olsun" sloganıyla başlattığımız projemizin detayları aşağıdadır.

Hoş Geldin Bebek Projesi

Hoş Geldin Bebek Projesi"Her Yeni Doğum Bir Umuttur" sloganıyla başlattığımız projemizin detayları aşağıdadır.

SODES Projesi

SODES Projesi
Reyhanlı Belediyesi 220.000,00 Türk lirası bütçeli 7'den 70'e hep birlikte Reyhanlıyız Sosyal Destek Programı (SODES) projesini başlattı. Bu Projenin amaç ve kapsamı; İlçe Spor Müdürlüğü ve Gençlik Merkezi Müdürlüğünün işbirliği ile futbol, basketbol, veleybol, satranç, masa tenisi, bağlama, gitar ve el sanatları kurslarını ücretsiz açarak halkımıza hizmet vermektir. Ayrıca kapalı spor salonuna çok amaçlı bir saha yapılarak, Sosyal Belediyecilik alanında vatandaşımızın sosyalleşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Evde Bakım Ve Temizlik Hizmeti Projesi

Evde Bakım Ve Temizlik Hizmeti Projesi

Evde bakım ve temizlik hizmeti projesindeki amaç, 65 yaş üzeri bakıma muhtaç ve yatalak hastaları temizlik çilesinden kurtarmak, günlük yaşam şartlarını en asgari düzeyde etkileyerek, yaşam kalitesini yükseltmektir. Bu hizmet; evde kalan, yakın aile çevresi ve akrabaları tarafından bakımı gerçekleştirilemeyen hastalar için geçerli olacaktır.

Camilerin Temizliği Projesi

Camilerin Temizliği Projesi

Sosyal Belediyecilik Uygulaması kapsamında; Toplumun tüm sosyal kesimlerinin bir araya geldiği yerler olan ibadethanelerimizin temizliğini yapmak, vatandaşlarımızın temiz ortamlarda, gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet edebilmelerini sağlamak için ilçemizde bulunan tüm Camilerin temizliğini yaptırmaya başlayan Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi bir ekip kurdurarak, Destek Hizmetleri ve Satın Alma Müdürlüğü emrinde projeyi hayata geçirdi.