today06 Aralık 2023 Çarsamba Saat 14:24
Milletvekilimiz Başkanımızı Ziyaret Etti

Milletvekilimiz Başkanımızı Ziyaret Etti

AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Adem Yeşildal  Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Şanverdi’yi makamında ziyaret etti.  Milletvekilimiz; 22. dönem Milletvekili Mehmet Soydan, İl Meclis Başkanı Mehmet Gülen, Merkez İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye ziyaretinde bulundu.

 

Hatay Milletvekilimiz Sayın Adem Yeşildal ziyarette; “Partimizin misyonu olan Belediye hizmetlerini en iyi şekilde temsil eden Reyhanlı Belediye Başkanımız Hüseyin Şanverdi’ye huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Başkanımız hizmetlerini gerçekleştirirken Reyhanlı’nın büyük aşamalar kaydettiğini görüyoruz. Bu hizmetler yapılırken sağlam bir ekiple yola çıkıldığı zaman başarı kaçınılmaz oluyor. Başkanımız ekibi ile bu işi hepimizi gururlandıracak hizmetleri yaptığını görüyoruz” dedi.

Milletvekilimiz cenaze töreni, taziye ziyareti, kaymakamlık, hastane, oda ve dernekleri ziyaretlerine de katılarak  köylere geçerek  sohbet  toplantıları yaptı.  Hatay Milletvekilimiz Sayın Adem Yeşildal sorunlarını --------- dinleyerek çözümü için gereken çalışmanın  yapılacağını açıkladı.