today18 Ocak 2021 Pazartesi Saat 17:50
Reyhanlı Belediyesinin Temizlik Hizmetleri Aralıksız Devam Ediyor

Reyhanlı Belediyesinin Temizlik Hizmetleri Aralıksız Devam Ediyor

Temizlik işleri personeli, çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Tüm mahalleleri içeren  temizlik seferberliği kapsamında, Belediyemizin Temizlik personelleri Nergisli Mahallesinde atık su kanallarında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Konu hakkında açıklama yapan başkanımız Hüseyin ŞANVERDİ konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Reyhanlı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, gece gündüz hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Gündüz kent genelinde sürdürülen temizlik çalışmalarının yanı sıra gece de caddelerde yıkama  ve çöp toplama çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor. İhtiyaç görülen mahallelerde periyodik olarak sürdürülen konteynır ilaçlama çalışmaları da devam ediyor." 

“Evimiz Kadar Temiz Bir Reyhanlı İçin El Ele” kampanyamız doğrultusunda devam eden hizmetlerimiz ışığında, vatandaşlarımızın  çöp çıkartma saatlerine ve çöplerini uygun şekilde çıkartmalarına yönelik hatırlatma çalışmalarının sürdüğünü vurgulayan  Şanverdi, çıkartılması gereken çöplerin, suyunun süzülerek uygun şekilde konteynırlara bırakılmasını ve dolayısıyla oluşabilecek çöp yığınları ile kötü kokunun önüne geçilmesini amaçladıklarını, temizlik ekiplerinin bu doğrultuda çeşitli çalışmalar yürüttüğünü dile getirdi.