today28 Şubat 2024 Çarsamba Saat 00:01
Sorunların Farkındayız

Sorunların Farkındayız

Başkanımız Hüseyin Şanverdi; “Tedaş’ın Elektrik Çalışmaları Nedeniyle Alt Yapısı Tamamlanamayan Yollarımızla İlgili ”

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, son dönemlerde yol çalışmalarının tamamlanamamasıyla ilgili basın açıklaması yayınladı.
Başkanımız açıklamasında şunları söyledi; “Sevgili Reyhanlılılar, Tedaş'ın elektrik çalışmaları nedeniyle ve altyapısı tamamlanmayan yollarımızla ilgili sorunların olduğunun farkındayız.

Tedaş yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde, Reyhanlı'nın mevcut elektrik gücünün yeterli olmadığını ve yeni trafo çalışmalarının yapılmadığı takdirde elektrikle ilgili sorunlarımızın devam edeceğini ifade ettiler. Bu yüzden kış aylarında sizlere sürekli elektrik verilmesi amacıyla çalışmalara başladılar.

Bizlerde Belediye olarak Tedaş ve Hatsu'nun çalışmalarını tamamladığı bölgelere hemen müdahale ederek yollarla ilgili problemleri çözmeye gayret ediyoruz. Yapılan çalışmalardan dolayı sizlere verdiğimiz rahatsızlıklardan özür dileriz.

Ayrıca Yeni Mahalle'de altyapısı tamamlanan caddelerimizde Reyhanlı Belediyesi'ne veya Hatay Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan yollar demeden çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Yapımı tamamlanan cadde ve sokaklarımıza aynı şekilde ivedilikle müdahale edeceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz” dedi.