today06 Aralık 2023 Çarsamba Saat 14:01
Vali Lekesiz Reyhanlı'da İncelemelerde Bulundu

Vali Lekesiz Reyhanlı'da İncelemelerde Bulundu

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, bazı incelemelerde bulunmak üzere Reyhanlı ilçesine geldi. Reyhanlı İlçe Kaymakamı Dr. Yusuf Güler, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İl Genel Meclisi Üyeleri ve daire amirleri tarafından karşılanan Vali Lekesiz, inşaatı tamamlanan ancak henüz hizmete girmeyen yeni Reyhanlı Hükümet Konağı’nda incelemelerde bulundu.

 

İlçe girişinin Reyhanlı’ya yakışır bir hale geldiğini ifade eden Vali Lekesiz, bu çalışmalarından dolayı İlçe Belediye Başkanı Şanverdi’ye teşekkür etti. Daha sonra İlçe Kaymakamlığına geçen Lekesiz, burada kurum müdürleriyle bir toplantı yaptı ve toplantı sonunda bir değerlendirmede bulundu.

Yeni Hükümet Konağı’nda yapılacak düzenlemelerle ilgili olarak fiziki şartlar elverdiği ölçüde salon sistemi şeklinde, vatandaş odaklı hizmet verecek tarzdaki dizaynın önemine ve gereğine dikkat çeken Vali Lekesiz, ayrıca tüm kurumlarda vatandaşa hizmet verecek birimlerin tefrişatının, belli bir standartta ve fonksiyonel olmasına da özen gösterilmesi gerektiğini söyledi. --------- ile 67. sırada iken, bugün itibariyle % 93’lük okullaşma oranı ile 81 il arasında 1. durumdadır. Bunda katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.’ dedi.

Vali Lekesiz, son olarak yapımı devam eden Reyhanlı Barajı inşaat alanında da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Reyhanlı Öncü Haber